Ismét a 2500 alatti ibolyát szagolja.
2485
Az a 2540-es 3k-s fék igazán eltűnhetne onnan.
Ismét a 2500 alatti ibolyát szagolja.
2485
Az a 2540-es 3k-s fék igazán eltűnhetne onnan.
Érdekes egy könyvünk van, 2300-tól 2610-ig minden van.
Most nézem, hogy ez a retek forint benézhet 260 alá is. Na, ez még remek lenne. :-/
Hiába menne kint felfelé az ár, ha közben itthon ugyanannyit érne vagy kevesebbet, ahogy arra már a mai nap is jó példa volt. Remélem, kitart a 2500, nem szeretném a pozit likvidálni...
Nagyon remélem. Igazán kibírhatta volna a HUF ezt a másfél hónapot még 275 körül. Fasza. :-/
Múlt héten 9.2-nél nem ment be 2500 alá, most meg már 9.5-nél beöntötték. 9.2-nél itt már 2400 lenne esélyes, de ha marad a múlt héten ide berakott csatorna, akkor elvileg 2500 alá nem szabadna zárnia. Ki kellett volna ma vágnom a 2560-ast, csak arra volt "jó" eddig ez a pakk, hogy felhúzza az átlagomat. Ha így erősödik tovább a Ft, hiába lesz 12 euro körül a célár, ha még 3 ezerig se tud elmenni az erősödés miatt.
A kancsal 230at nem fog intézni :)
A népi megfigyeléseink szerint nyáron az euró erősödni szokott, ha nincs vérmedve, így most erősödik egy picit, majd augusztus környékén, után gyengülni kezd... meg azt se felejtsük el, hogy még van pénzük forexezni a nyugdíjtőzsdés vagyonból...
Úgy legyen! Csak aztán nehogy 230-as EUR/HUF-ot intézzen a kancsal miniszterünk a szuper programjával, mert akkor az arcunkra fog fagyni. :)
Hétfőn kint rés aljánál lesz elvileg a 20 napos, max. kedden.
Hát én sem éppen ilyen hétvége kezdetre számítottam :)
Sebaj, van egy olyan érzésem, hogy május elején Te is meg én is mosolyogni fogunk ;)
9.34
Izgi jövő hét lesz. Főleg,ha a kancsal miniszter MNYP pénzlenyúlós Széll Kálmán tákolmányra tovább erősödik az a qrva forint.
Na,ezt nem gondoltam volna,hogy az erősödő forint fog besz*patni.
9.34
Izgi jövő hét lesz. Főleg,ha a kancsal miniszter MNYP pénzlenyúlós Széll Kálmán tákolmányra tovább erősödik az a qrva forint.
Na,ezt nem gondoltam volna,hogy az erősödő forint fog besz*patni.
Annyira azért nem örülök neki. Főleg ezzel a hét elején begyűjtött 2560-as pakkal, 2400-re felhúzta az átlagom, az meg innen karnyújtásnyira. :-/
Valaki szólhatna annak a kancsal közgazdásznak, hogy mondjon megint valami jó okosat, amire beszakad a forint. :)
Én is csak lestem, most szűnt meg az árkülönbözet a kinti árhoz viszonyítva.
Kitört a pesti limbó láz. :-/
Ecoban benne van, de szerintem még lesz benne öntés.
Phyl szépet megy, nem gondoltam volna.
Ránéztem a kötéslistára látom megint 2500ra öntve, akkor sok minden nem történt amióta nem voltam, ugyanott vagyunk, mint utoljára írtam.
Phylben persze megvolt egy hétre majd 50%menetelés fel, topikjába beírtam sok az anyázás, most kell venni, na az elindul egy hét alatt 50%ot.
Ha ezt az ember tudja :)
lassan Econet követhetné, erre tippelek.
:)
Ez nem robot 2550-en, visszavett 1500 db-ot. Lehet, a mai gyűjtögetőnk szeretne még lejjebb kapni csak aztán nehogy beszívja és vigye a robot. :D
Jó, hogy már nem 10 ezer darabot rak be a robot 2550-re eladásra...
Nagy szíve van, ezért "csak" 2936 db eladó.
Amíg ezen gondolkozunk, nézzünk ki lengyel barátainkhoz, hogy miként építik a jövőt. :D
Meg is kapták a magukét.
13:30:10 9.48 257
13:30:10 9.48 520
13:30:10 9.48 520
13:30:10 9.48 520
13:30:10 9.48 520
13:30:10 9.48 530
13:30:10 9.48 600
13:30:10 9.48 400
13:30:10 9.48 400
13:30:10 9.48 530
13:30:10 9.48 530
13:30:10 9.48 550
13:30:10 9.48 550
13:30:10 9.48 530
Nem tudom eldönteni a mai nap alapján, hogy mi megy. Gyűjtés vagy tömés.