Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #370007

A kancsal 230at nem fog intézni :)

A népi megfigyeléseink szerint nyáron az euró erősödni szokott, ha nincs vérmedve, így most erősödik egy picit, majd augusztus környékén, után gyengülni kezd... meg azt se felejtsük el, hogy még van pénzük forexezni a nyugdíjtőzsdés vagyonból...