Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #370100Nagyon remélem. Igazán kibírhatta volna a HUF ezt a másfél hónapot még 275 körül. Fasza. :-/
Múlt héten 9.2-nél nem ment be 2500 alá, most meg már 9.5-nél beöntötték. 9.2-nél itt már 2400 lenne esélyes, de ha marad a múlt héten ide berakott csatorna, akkor elvileg 2500 alá nem szabadna zárnia. Ki kellett volna ma vágnom a 2560-ast, csak arra volt "jó" eddig ez a pakk, hogy felhúzza az átlagomat. Ha így erősödik tovább a Ft, hiába lesz 12 euro körül a célár, ha még 3 ezerig se tud elmenni az erősödés miatt.