Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #370134Most nézem, hogy ez a retek forint benézhet 260 alá is. Na, ez még remek lenne. :-/
Hiába menne kint felfelé az ár, ha közben itthon ugyanannyit érne vagy kevesebbet, ahogy arra már a mai nap is jó példa volt. Remélem, kitart a 2500, nem szeretném a pozit likvidálni...