Re: nincs cím 2011. április 8. 17:47 hAliG Előzmény: #370000 Hát én sem éppen ilyen hétvége kezdetre számítottam :) Sebaj, van egy olyan érzésem, hogy május elején Te is meg én is mosolyogni fogunk ;)