Re: nincs cím 2011. április 8. 18:15 zeeh_ Előzmény: #370001 Úgy legyen! Csak aztán nehogy 230-as EUR/HUF-ot intézzen a kancsal miniszterünk a szuper programjával, mert akkor az arcunkra fog fagyni. :) Hétfőn kint rés aljánál lesz elvileg a 20 napos, max. kedden.