Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #370001

Úgy legyen! Csak aztán nehogy 230-as EUR/HUF-ot intézzen a kancsal miniszterünk a szuper programjával, mert akkor az arcunkra fog fagyni. :)

Hétfőn kint rés aljánál lesz elvileg a 20 napos, max. kedden.