Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #369897

Én is csak lestem, most szűnt meg az árkülönbözet a kinti árhoz viszonyítva.

Kitört a pesti limbó láz. :-/

Ecoban benne van, de szerintem még lesz benne öntés.

Phyl szépet megy, nem gondoltam volna.