Re: nincs cím 2011. április 8. 14:57 zeeh_ Előzmény: #369897 Én is csak lestem, most szűnt meg az árkülönbözet a kinti árhoz viszonyítva. Kitört a pesti limbó láz. :-/ Ecoban benne van, de szerintem még lesz benne öntés. Phyl szépet megy, nem gondoltam volna.