Re: nincs cím 2011. április 8. 13:48 zeeh_ Előzmény: #369866 Amíg ezen gondolkozunk, nézzünk ki lengyel barátainkhoz, hogy miként építik a jövőt. :D http://panum.matemaciek.com/panum/?k=2 http://camera.xt.pl/ http://panorama.um.warszawa.pl/