Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#370361 zeeh_ Előzmény: #370322

Ismét a 2500 alatti ibolyát szagolja.

2485

Az a 2540-es 3k-s fék igazán eltűnhetne onnan.

Re: nincs cím

#370171 zeeh_ Előzmény: #370134

Most nézem, hogy ez a retek forint benézhet 260 alá is. Na, ez még remek lenne. :-/

Hiába menne kint felfelé az ár, ha közben itthon ugyanannyit érne vagy kevesebbet, ahogy arra már a mai nap is jó példa volt. Remélem, kitart a 2500, nem szeretném a pozit likvidálni...

Re: nincs cím

#370134 zeeh_ Előzmény: #370100

Nagyon remélem. Igazán kibírhatta volna a HUF ezt a másfél hónapot még 275 körül. Fasza. :-/

Múlt héten 9.2-nél nem ment be 2500 alá, most meg már 9.5-nél beöntötték. 9.2-nél itt már 2400 lenne esélyes, de ha marad a múlt héten ide berakott csatorna, akkor elvileg 2500 alá nem szabadna zárnia. Ki kellett volna ma vágnom a 2560-ast, csak arra volt "jó" eddig ez a pakk, hogy felhúzza az átlagomat. Ha így erősödik tovább a Ft, hiába lesz 12 euro körül a célár, ha még 3 ezerig se tud elmenni az erősödés miatt.

Re: nincs cím

#370100 Koffein Előzmény: #370007

A kancsal 230at nem fog intézni :)

A népi megfigyeléseink szerint nyáron az euró erősödni szokott, ha nincs vérmedve, így most erősödik egy picit, majd augusztus környékén, után gyengülni kezd... meg azt se felejtsük el, hogy még van pénzük forexezni a nyugdíjtőzsdés vagyonból...

Re: nincs cím

#370007 zeeh_ Előzmény: #370001

Úgy legyen! Csak aztán nehogy 230-as EUR/HUF-ot intézzen a kancsal miniszterünk a szuper programjával, mert akkor az arcunkra fog fagyni. :)

Hétfőn kint rés aljánál lesz elvileg a 20 napos, max. kedden.

Re: nincs cím

#370001 hAliG Előzmény: #370000

Hát én sem éppen ilyen hétvége kezdetre számítottam :)

Sebaj, van egy olyan érzésem, hogy május elején Te is meg én is mosolyogni fogunk ;)

Re: nincs cím

#370000 zeeh_ Előzmény: #369919

9.34

Izgi jövő hét lesz. Főleg,ha a kancsal miniszter MNYP pénzlenyúlós Széll Kálmán tákolmányra tovább erősödik az a qrva forint.

Na,ezt nem gondoltam volna,hogy az erősödő forint fog besz*patni.

Re: nincs cím

#369998 zeeh_ Előzmény: #369919

9.34

Izgi jövő hét lesz. Főleg,ha a kancsal miniszter MNYP pénzlenyúlós Széll Kálmán tákolmányra tovább erősödik az a qrva forint.

Na,ezt nem gondoltam volna,hogy az erősödő forint fog besz*patni.

Re: nincs cím

#369919 zeeh_ Előzmény: #369916

Annyira azért nem örülök neki. Főleg ezzel a hét elején begyűjtött 2560-as pakkal, 2400-re felhúzta az átlagom, az meg innen karnyújtásnyira. :-/

Valaki szólhatna annak a kancsal közgazdásznak, hogy mondjon megint valami jó okosat, amire beszakad a forint. :)

Re: nincs cím

#369902 zeeh_ Előzmény: #369897

Én is csak lestem, most szűnt meg az árkülönbözet a kinti árhoz viszonyítva.

Kitört a pesti limbó láz. :-/

Ecoban benne van, de szerintem még lesz benne öntés.

Phyl szépet megy, nem gondoltam volna.

Re: nincs cím

#369897 Hathor Előzmény: #369881

Ránéztem a kötéslistára látom megint 2500ra öntve, akkor sok minden nem történt amióta nem voltam, ugyanott vagyunk, mint utoljára írtam.

Phylben persze megvolt egy hétre majd 50%menetelés fel, topikjába beírtam sok az anyázás, most kell venni, na az elindul egy hét alatt 50%ot.

Ha ezt az ember tudja :)

lassan Econet követhetné, erre tippelek.

Re: nincs cím

#369881 zeeh_ Előzmény: #369879

:)

Ez nem robot 2550-en, visszavett 1500 db-ot. Lehet, a mai gyűjtögetőnk szeretne még lejjebb kapni csak aztán nehogy beszívja és vigye a robot. :D

Re: nincs cím

#369877 zeeh_ Előzmény: #369874

Jó, hogy már nem 10 ezer darabot rak be a robot 2550-re eladásra...

Nagy szíve van, ezért "csak" 2936 db eladó.

Re: nincs cím

#369866 zeeh_ Előzmény: #369845

Meg is kapták a magukét.

13:30:10 9.48 257

13:30:10 9.48 520

13:30:10 9.48 520

13:30:10 9.48 520

13:30:10 9.48 520

13:30:10 9.48 530

13:30:10 9.48 600

13:30:10 9.48 400

13:30:10 9.48 400

13:30:10 9.48 530

13:30:10 9.48 530

13:30:10 9.48 550

13:30:10 9.48 550

13:30:10 9.48 530

Nem tudom eldönteni a mai nap alapján, hogy mi megy. Gyűjtés vagy tömés.