Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #369919

9.34

Izgi jövő hét lesz. Főleg,ha a kancsal miniszter MNYP pénzlenyúlós Széll Kálmán tákolmányra tovább erősödik az a qrva forint.

Na,ezt nem gondoltam volna,hogy az erősödő forint fog besz*patni.