Re: nincs cím 2011. április 8. 17:43 zeeh_ Előzmény: #369919 9.34 Izgi jövő hét lesz. Főleg,ha a kancsal miniszter MNYP pénzlenyúlós Széll Kálmán tákolmányra tovább erősödik az a qrva forint. Na,ezt nem gondoltam volna,hogy az erősödő forint fog besz*patni.