Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#370688 zeeh_ Előzmény: #370686

Profi a kirázó műsor itthon is és kint is.

Kezd izgi lenni nekem a bekker ár közelsége miatt.

Ott vagy a kancsal miniszter nyomhatna valami tutkó hírt lassan, mert szükségem van egy nagy zöld gyertyára vagy egy 275-ös euróra. :))

Re: nincs cím

#370685 zeeh_ Előzmény: #370682

Na, bammeg 2425.

Kemény, látszik az átlagáram is. :-/ Ezt nem gondoltam volna, hogy idáig vissza fog nézni (köszönhetően a HUF erősödésének a nagy lufi Kálmán tervre).

Re: nincs cím

#370682 zeeh_ Előzmény: #370680

Na, azért durva lenne egy 2300-as ár megint, eddig csak nem verik be.

Pakk fele 2500-2560 közötti bekker árú. :-/

5k-val 9.5-re fel lehetne kint húzni.

Már óráson is túl van adva rendesen.

Re: nincs cím

#370680 hAliG Előzmény: #370674

Nagyon rossz esetben még 8.65-ig is leküldhetik... oda esik az alsó emelkedő trendvonal :S

"Jobb" esetben ha leküldik, akkor 9-9.05 ojró lehet az alja.

Re: nincs cím

#370679 zeeh_ Előzmény: #370674

Úgy látszik, ezek nem elégednek meg a 9.18-as árral kint. Itthon is megy a lenyomás.

Re: nincs cím

#370674 zeeh_ Előzmény: #370671

Cég Aj. Vétel

2011.04.12. 12:09:07

2 2 44 db 2 480 Ft

2 2 250 db 2 450 Ft

1 1 76 db 2 425 Ft

1 1 60 db 2 420 Ft

1 1 50 db 2 410 Ft

Eladás Cég Aj.

2011.04.12. 12:15:38

2 500 Ft 1 000 db 1 1

2 520 Ft 43 db 1 1

2 525 Ft 25 db 1 1

2 530 Ft 2 936 db 1 1

2 535 Ft 100 db 1 1

Napi min: 2 480 Ft Napi max: 2 485 Ft

Nyitó: 2 485 Ft Előző záró: 2 530 Ft

Utolsó kötés: 2 480 Ft, 92 db (2011.04.12. 11:19:40)

Összforgalom: 3 kötés, 200 db, 496 075 Ft

Ha ez a retkes forint nem izmozik a Széll Kálmán kamutervre, most 100 Ft-tal feljebb vagyunk.

Re: nincs cím

#370655 zeeh_ Előzmény: #370654

Remélem, most már fordulni akarnak. Ennyi piros után jöhetne egy szép nagy zöld gyertya. Főleg, hogy Ft megint kezd izmosodni, pedig milyen jól állt neki az a majdnem 267 (főleg a 275).

Re: nincs cím

#370607 zeeh_ Előzmény: #370583

Koffein! Nem akarsz venni 2936 darabot akciós áron? :)

Kezd már irritálni ez a csomag.

Re: nincs cím

#370573 zeeh_ Előzmény: #370467

Végre gyengül a forint, közel 267 egy euró. Ez talán segít abban, hogy ha esetleg ma lenézne 9.2-re vagy alá, ne essen ki itthon a sávból.

Re: nincs cím

#370465 zeeh_ Előzmény: #370361

9.31-en zárt kint.

Holnap rés töltés lehet a menü,s egyúttal a 20 napos kóstolgatása. Lassan átlendülhetne azon a 10 eurón végre.