Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #369881

Ránéztem a kötéslistára látom megint 2500ra öntve, akkor sok minden nem történt amióta nem voltam, ugyanott vagyunk, mint utoljára írtam.

Phylben persze megvolt egy hétre majd 50%menetelés fel, topikjába beírtam sok az anyázás, most kell venni, na az elindul egy hét alatt 50%ot.

Ha ezt az ember tudja :)

lassan Econet követhetné, erre tippelek.