Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #369881Ránéztem a kötéslistára látom megint 2500ra öntve, akkor sok minden nem történt amióta nem voltam, ugyanott vagyunk, mint utoljára írtam.
Phylben persze megvolt egy hétre majd 50%menetelés fel, topikjába beírtam sok az anyázás, most kell venni, na az elindul egy hét alatt 50%ot.
Ha ezt az ember tudja :)
lassan Econet követhetné, erre tippelek.