Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #369916Annyira azért nem örülök neki. Főleg ezzel a hét elején begyűjtött 2560-as pakkal, 2400-re felhúzta az átlagom, az meg innen karnyújtásnyira. :-/
Valaki szólhatna annak a kancsal közgazdásznak, hogy mondjon megint valami jó okosat, amire beszakad a forint. :)