Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #369916

Annyira azért nem örülök neki. Főleg ezzel a hét elején begyűjtött 2560-as pakkal, 2400-re felhúzta az átlagom, az meg innen karnyújtásnyira. :-/

Valaki szólhatna annak a kancsal közgazdásznak, hogy mondjon megint valami jó okosat, amire beszakad a forint. :)