Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#374488 zeeh_ Előzmény: #374481

Megint leöntötték 8.65-ig, itthon persze a robot semmit nem reagál ismét, pedig 2285 Ft vidéke lenne. (+70 Ft megint kb.)

14:15:31 8.75 4216

14:14:30 8.75 301

14:14:30 8.75 483

14:12:23 8.65 21

14:12:23 8.66 110

14:12:23 8.67 230

14:12:23 8.7 331

14:12:23 8.7 289

14:10:38 8.7 815

14:10:38 8.72 371

14:10:38 8.72 160

14:10:32 8.73 250

14:09:58 8.76 218

14:09:58 8.76 50

14:09:58 8.77 209

14:09:58 8.77 240

Nagyon gyűjtés szaga kezd lenni. Beöntik, majd a berakott tételeket felporszívózzák, ahogy kell.

Haladnak Zlotánál:

http://camera.xt.pl/

http://panorama.um.warszawa.pl/

http://panum.matemaciek.com/panum/?k=2

Re: nincs cím

#374478 zeeh_ Előzmény: #374445

13:31:22 8.82 156

13:31:22 8.82 200

13:31:22 8.82 875

13:31:22 8.82 125

13:31:22 8.82 1100

13:31:22 8.81 745

13:31:22 8.81 35

13:31:22 8.8 925

13:31:22 8.8 262

13:31:22 8.8 75

13:31:22 8.8 500

13:31:22 8.8 2

Porszívó ügynökök a csigásoknál?

Re: nincs cím

#374445 zeeh_ Előzmény: #374444

Majd a népi hagyomány szerinti időben talán jönni fog jó hír is... :)

Re: nincs cím

#374404 zeeh_ Előzmény: #374393

Majd a hosszú hétvégén kipihenik magukat, aztán mehet a fújás. :)

Akkor holnap kár is elindítani a PETI-t, dög unalom lesz itthon.

Így viszont kihúzhatják az emelkedő trendvonalon jövő csütörtökig neccesen.

Re: nincs cím

#374399 akpo7 Előzmény: #374383

Nagy Penteket csak Hungary-ban nem divat unnepelni...

Sztem szinte az egesz EU unnepli...

Re: nincs cím

#374393 hAliG Előzmény: #374392

Egyszer én is buktáztam vele egy nagyobbat :)

Meglátjuk mit hoz a jövő.. A tüdejük legyen tele, hogy tudják fújni a lufit jó nagyra :)

Re: nincs cím

#374392 Ibiza Előzmény: #374375

:) nem tudod mi a minden.. amúgy nem érdekel.. anno lefelezte a rá szánt pénzem.. eco-s válaszra válaszoltam.

Re: nincs cím

#374375 hAliG Előzmény: #374372

És a másik nagybüfi? :) Aki 5% felé került ING előtt 1-2 hónappal..

Árulja az ingatlanokat, nem titokban, mindről van hír, hogy mit és mekkora összegben készül eladni.

Projektek folytatódnak, HVAR-ban közel a megegyezés, a perlekedéssel felhagytak a támadói stb.

Én most csak jó hírekről tudok.

Re: nincs cím

#374372 Ibiza Előzmény: #374351

sztem ING kényszervásárló... beragadt hitelét vagy valamilyen követelését váltotta részvényre..

orco- több ingatlanát suttyomban árulja..ha jól hallottam

Re: nincs cím

#374339 zeeh_ Előzmény: #374335

Lesz még itt egy leszúrás szerintem 8.5 vidékére.

2290-en kéne állnunk, de a robot ma is mutyizik.

Re: nincs cím

#374335 hAliG Előzmény: #374334

Ugyanaz megy kint, amit korábban is láthattunk.

Kis db-okkal tartják lent, amíg lehet. Ez továbbra is a gyűjtögetést jelzi számomra. Agresszív begyűjtést.

Re: nincs cím

#374334 zeeh_ Előzmény: #374333

Nagy genyák, húzni fogják az időt, amíg lehet és majd az utolsó pillanatban fog elszállni (elméletileg felfelé).

8,66-os nyitó.

Re: nincs cím

#374333 hAliG Előzmény: #374330

Jelen állás szerint bármelyik irányba ugorhat egy nagyot.

Persze nem látjuk a 15 perc késleltetés miatt, hogy mi változott nyitásra a könyvben..

Re: nincs cím

#374330 zeeh_ Előzmény: #374326

Viszont már 8.96-nál van az első szint eladóin, ennyire magasan még nem volt az utóbbi napokban. Lehet, szép lassan emelkedőbe vált.