Azért haladnak ezek kint.
http://www.imagebam.com/image/ec1ae5128931900
http://www.imagebam.com/image/b3060a128932032
5 emeletet húztak fel eddig.
Azért haladnak ezek kint.
http://www.imagebam.com/image/ec1ae5128931900
http://www.imagebam.com/image/b3060a128932032
5 emeletet húztak fel eddig.
Megint leöntötték 8.65-ig, itthon persze a robot semmit nem reagál ismét, pedig 2285 Ft vidéke lenne. (+70 Ft megint kb.)
14:15:31 8.75 4216
14:14:30 8.75 301
14:14:30 8.75 483
14:12:23 8.65 21
14:12:23 8.66 110
14:12:23 8.67 230
14:12:23 8.7 331
14:12:23 8.7 289
14:10:38 8.7 815
14:10:38 8.72 371
14:10:38 8.72 160
14:10:32 8.73 250
14:09:58 8.76 218
14:09:58 8.76 50
14:09:58 8.77 209
14:09:58 8.77 240
Nagyon gyűjtés szaga kezd lenni. Beöntik, majd a berakott tételeket felporszívózzák, ahogy kell.
Haladnak Zlotánál:
pont az ilyen napokon szokták szotyi papírokat meglengetni..
13:31:22 8.82 156
13:31:22 8.82 200
13:31:22 8.82 875
13:31:22 8.82 125
13:31:22 8.82 1100
13:31:22 8.81 745
13:31:22 8.81 35
13:31:22 8.8 925
13:31:22 8.8 262
13:31:22 8.8 75
13:31:22 8.8 500
13:31:22 8.8 2
Porszívó ügynökök a csigásoknál?
Majd a népi hagyomány szerinti időben talán jönni fog jó hír is... :)
Majd a hosszú hétvégén kipihenik magukat, aztán mehet a fújás. :)
Akkor holnap kár is elindítani a PETI-t, dög unalom lesz itthon.
Így viszont kihúzhatják az emelkedő trendvonalon jövő csütörtökig neccesen.
Nagy Penteket csak Hungary-ban nem divat unnepelni...
Sztem szinte az egesz EU unnepli...
Egyszer én is buktáztam vele egy nagyobbat :)
Meglátjuk mit hoz a jövő.. A tüdejük legyen tele, hogy tudják fújni a lufit jó nagyra :)
:) nem tudod mi a minden.. amúgy nem érdekel.. anno lefelezte a rá szánt pénzem.. eco-s válaszra válaszoltam.
Nem suttyomban, minden eladásról volt hír.
Hopp, franciák már holnap is zárva lesznek?
http://www.portfolio.hu/vallalatok/szinte_minden_tozsde_zarva_tart_holnap.148249.html
És a másik nagybüfi? :) Aki 5% felé került ING előtt 1-2 hónappal..
Árulja az ingatlanokat, nem titokban, mindről van hír, hogy mit és mekkora összegben készül eladni.
Projektek folytatódnak, HVAR-ban közel a megegyezés, a perlekedéssel felhagytak a támadói stb.
Én most csak jó hírekről tudok.
sztem ING kényszervásárló... beragadt hitelét vagy valamilyen követelését váltotta részvényre..
orco- több ingatlanát suttyomban árulja..ha jól hallottam
Lesz még itt egy leszúrás szerintem 8.5 vidékére.
2290-en kéne állnunk, de a robot ma is mutyizik.
Ugyanaz megy kint, amit korábban is láthattunk.
Kis db-okkal tartják lent, amíg lehet. Ez továbbra is a gyűjtögetést jelzi számomra. Agresszív begyűjtést.
Nagy genyák, húzni fogják az időt, amíg lehet és majd az utolsó pillanatban fog elszállni (elméletileg felfelé).
8,66-os nyitó.
Jelen állás szerint bármelyik irányba ugorhat egy nagyot.
Persze nem látjuk a 15 perc késleltetés miatt, hogy mi változott nyitásra a könyvben..