Re: nincs cím 2011. április 21. 10:06 Ibiza Előzmény: #374351 sztem ING kényszervásárló... beragadt hitelét vagy valamilyen követelését váltotta részvényre.. orco- több ingatlanát suttyomban árulja..ha jól hallottam