Re: nincs cím 2011. április 21. 10:27 hAliG Előzmény: #374392 Egyszer én is buktáztam vele egy nagyobbat :) Meglátjuk mit hoz a jövő.. A tüdejük legyen tele, hogy tudják fújni a lufit jó nagyra :)