Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #374392

Egyszer én is buktáztam vele egy nagyobbat :)

Meglátjuk mit hoz a jövő.. A tüdejük legyen tele, hogy tudják fújni a lufit jó nagyra :)