Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #374372

És a másik nagybüfi? :) Aki 5% felé került ING előtt 1-2 hónappal..

Árulja az ingatlanokat, nem titokban, mindről van hír, hogy mit és mekkora összegben készül eladni.

Projektek folytatódnak, HVAR-ban közel a megegyezés, a perlekedéssel felhagytak a támadói stb.

Én most csak jó hírekről tudok.