Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #374372És a másik nagybüfi? :) Aki 5% felé került ING előtt 1-2 hónappal..
Árulja az ingatlanokat, nem titokban, mindről van hír, hogy mit és mekkora összegben készül eladni.
Projektek folytatódnak, HVAR-ban közel a megegyezés, a perlekedéssel felhagytak a támadói stb.
Én most csak jó hírekről tudok.