Re: nincs cím 2011. április 21. 10:38 zeeh_ Előzmény: #374393 Majd a hosszú hétvégén kipihenik magukat, aztán mehet a fújás. :) Akkor holnap kár is elindítani a PETI-t, dög unalom lesz itthon. Így viszont kihúzhatják az emelkedő trendvonalon jövő csütörtökig neccesen.