Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #374393

Majd a hosszú hétvégén kipihenik magukat, aztán mehet a fújás. :)

Akkor holnap kár is elindítani a PETI-t, dög unalom lesz itthon.

Így viszont kihúzhatják az emelkedő trendvonalon jövő csütörtökig neccesen.