Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #374481Megint leöntötték 8.65-ig, itthon persze a robot semmit nem reagál ismét, pedig 2285 Ft vidéke lenne. (+70 Ft megint kb.)
14:15:31 8.75 4216
14:14:30 8.75 301
14:14:30 8.75 483
14:12:23 8.65 21
14:12:23 8.66 110
14:12:23 8.67 230
14:12:23 8.7 331
14:12:23 8.7 289
14:10:38 8.7 815
14:10:38 8.72 371
14:10:38 8.72 160
14:10:32 8.73 250
14:09:58 8.76 218
14:09:58 8.76 50
14:09:58 8.77 209
14:09:58 8.77 240
Nagyon gyűjtés szaga kezd lenni. Beöntik, majd a berakott tételeket felporszívózzák, ahogy kell.
Haladnak Zlotánál: