Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #374334

Ugyanaz megy kint, amit korábban is láthattunk.

Kis db-okkal tartják lent, amíg lehet. Ez továbbra is a gyűjtögetést jelzi számomra. Agresszív begyűjtést.