Re: nincs cím 2011. április 21. 9:02 hAliG Előzmény: #374334 Ugyanaz megy kint, amit korábban is láthattunk. Kis db-okkal tartják lent, amíg lehet. Ez továbbra is a gyűjtögetést jelzi számomra. Agresszív begyűjtést.