Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #374375Nem suttyomban, minden eladásról volt hír.
Hopp, franciák már holnap is zárva lesznek?
http://www.portfolio.hu/vallalatok/szinte_minden_tozsde_zarva_tart_holnap.148249.html
Nem suttyomban, minden eladásról volt hír.
Hopp, franciák már holnap is zárva lesznek?
http://www.portfolio.hu/vallalatok/szinte_minden_tozsde_zarva_tart_holnap.148249.html