Re: nincs cím 2011. április 21. 8:36 zeeh_ Előzmény: #374268 Kemény a kinti könyv, 8.06-tól 9.44-ig van minden. Csütörtök este van. Vajon lesz-e valami hír zárás után? Tétet megtettem ismét. Gondolom, mindjárt kitakarják megint. :)