Re: nincs cím 2011. április 21. 8:58 hAliG Előzmény: #374330 Jelen állás szerint bármelyik irányba ugorhat egy nagyot. Persze nem látjuk a 15 perc késleltetés miatt, hogy mi változott nyitásra a könyvben..