Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#375360 zeeh_ Előzmény: #375356

Csütörtökig itt folytatódni fog a vegetálás trendvonal felett szvsz.

Aztán jön a nagy péntek, ami meghatározza egész biztosan a tovább irányt.

Re: nincs cím

#375356 hAliG Előzmény: #374841

A kinti könyv még elég jól néz ki, lehet ma 9 ojró felé kerülünk újra..

Re: nincs cím

#374841 zeeh_ Előzmény: #374839

Lassan kilövöm én is a PETI-t, ezt a szenvedést még nézni is rossz, ami a BÉT-en megy. Nem értem, miért nem lehet nálunk is ez a nap munkaszüneti nap...

Jó locsolkodást! :))

Re: nincs cím

#374839 hAliG Előzmény: #374824

Dögunalom várható ma, toporgás van mindenhol. Majd jövő héten.

Nemsokára lelépek a fenébe, meguntam mára, menni kell a szabadba :)

Re: nincs cím

#374824 zeeh_ Előzmény: #374821

Ej, tényleg érdemes kivárni, mert ha ebből fordított fej-váll helyett fej-váll lesz, akkor szopatika. Miért kell ezeknek is a legeslegvégére hagyni az irány eldöntését? Kgy-n múlik minden. :-/

Re: nincs cím

#374821 hAliG Előzmény: #374809

Én itt várom a francikat, hogy mikor lesz már kötés, erre eszembe jut, hogy ma nincs náluk semmi :D :D :D

Re: nincs cím

#374809 zeeh_ Előzmény: #374802

Elméletileg 2 hét múlva jó lehet, de nem tudni, mit hoz a kgy, mert látszik, hogy ott fog eldőlni a további irány. Mehet le is, fel is. Majd kiderül.

Re: nincs cím

#374802 pepe01 Előzmény: #374798

Nagyon ragaszkodsz ehhez a teóriához:)

Annyira jó dumád van veszek belőle 1 keveset, 2 hét múlva pedig már dobom is:)

Re: nincs cím

#374798 zeeh_ Előzmény: #374797

2 hét múlva már 3000 felett kéne állnunk chart szerint, ha ebből fordított fej-váll lesz és eléri a célárat.

Re: nincs cím

#374647 zeeh_ Előzmény: #374641

Köszi!

Ma is ment a limbó kint, eléggé gyűjtés szagú a mutatvány. Leküldik,visszahúzzák, megint le, megint fel, majd zárás a trendvonal felett kicsivel enyhe pluszban/mínuszban. Betáplálhatnák végre a robocopba az aktuális EUR/HUF árfolyamot. :)

Valaki segítsen! Miről s…

#374636 zeeh_

Valaki segítsen! Miről szól a 2 hír a BÉT-en? Mobilról nem tudom megnézni. Köszi!

Re: nincs cím

#374528 hAliG Előzmény: #374512

Dolgozzanak csak, itt a jó idő :)

Úgy látom 269Ft-os euróval mérik az itthonit.. amúgy 2300-on kéne állni.