***** anyját ennek a rohadt robotnak, hogy már megint mutyizik az árral.
***** anyját ennek a rohadt robotnak, hogy már megint mutyizik az árral.
Csütörtökig itt folytatódni fog a vegetálás trendvonal felett szvsz.
Aztán jön a nagy péntek, ami meghatározza egész biztosan a tovább irányt.
A kinti könyv még elég jól néz ki, lehet ma 9 ojró felé kerülünk újra..
Lassan kilövöm én is a PETI-t, ezt a szenvedést még nézni is rossz, ami a BÉT-en megy. Nem értem, miért nem lehet nálunk is ez a nap munkaszüneti nap...
Jó locsolkodást! :))
Dögunalom várható ma, toporgás van mindenhol. Majd jövő héten.
Nemsokára lelépek a fenébe, meguntam mára, menni kell a szabadba :)
Most egyszerű a kép, amíg 2400 alatt van addig felejtős a papír.
Ej, tényleg érdemes kivárni, mert ha ebből fordított fej-váll helyett fej-váll lesz, akkor szopatika. Miért kell ezeknek is a legeslegvégére hagyni az irány eldöntését? Kgy-n múlik minden. :-/
Én itt várom a francikat, hogy mikor lesz már kötés, erre eszembe jut, hogy ma nincs náluk semmi :D :D :D
Elméletileg 2 hét múlva jó lehet, de nem tudni, mit hoz a kgy, mert látszik, hogy ott fog eldőlni a további irány. Mehet le is, fel is. Majd kiderül.
Nagyon ragaszkodsz ehhez a teóriához:)
Annyira jó dumád van veszek belőle 1 keveset, 2 hét múlva pedig már dobom is:)
2 hét múlva már 3000 felett kéne állnunk chart szerint, ha ebből fordított fej-váll lesz és eléri a célárat.
Aktuális állás kedd reggelig.
http://www.imagebam.com/image/ce5c46129040202
Kgy-n lesz valami, amitől meg fog indulni.
Robot korrigálhatná ma végre az árat.
Köszi!
Ma is ment a limbó kint, eléggé gyűjtés szagú a mutatvány. Leküldik,visszahúzzák, megint le, megint fel, majd zárás a trendvonal felett kicsivel enyhe pluszban/mínuszban. Betáplálhatnák végre a robocopba az aktuális EUR/HUF árfolyamot. :)
2010-es Auditált pénzügyi jelentés.
2010-es pénzügyi kimutatások..
Valaki segítsen! Miről szól a 2 hír a BÉT-en? Mobilról nem tudom megnézni. Köszi!