Re: nincs cím 2011. április 21. 8:42 zeeh_ Előzmény: #374326 Viszont már 8.96-nál van az első szint eladóin, ennyire magasan még nem volt az utóbbi napokban. Lehet, szép lassan emelkedőbe vált.