Majd 3300-on bedobok többet is :D
Hát nem nagyon van eladó tétel a könyvben olyan áron, amit a kinti indokolna..
Majd 3300-on bedobok többet is :D
Hát nem nagyon van eladó tétel a könyvben olyan áron, amit a kinti indokolna..
Nem akarsz egy kicsit bedobni? Elég lesz 1k, nem kell több. :D
Ha még legalább lenne tétel az eladóin, de csak 2500-on kínál robot cimbi értelmes mennyiséget. Az most drága.
Valaki öntsön már be legalább 1k-t! :)
Kint 8.73 (2350 Ft vidéke) is volt, mi meg meg sem mozdultunk. :-/
Bezzeg, amikor rally van, akkor nem ilyen kemény legény. Amióta kiderült, hogy BUX tag lesz, szemmel láthatóan minden egyes nap feljebb vagyunk legalább 50-60 Ft-tal, de lassan még többel.
Szvsz a legrosszabb az lehet, ha nem szavazzák meg a tőkeemelést... ha megszavazzák, akkor arra emelkedés lesz a válasz, ha meg nem, akkor tötymörgés lesz... azt meg nem hiszem, hogy valami óriási negatív vetülete lenne a dolognak, mert ha az elmúlt időben az igazgatóság vásárolt jó pár ezer db-ot, akkor az bizalomra adhat okot... habár az is lehet, hogy elterelő hadművelet volt, hogy jól bepalizzák a kis halakat... :)
Tőkeemelésről fognak elvileg beszélgetni, de olyan közleményt hoztak ki, hogy azt fehér ember nem értette meg. :)
Mondjuk gratisként visszahozhatnák az osztalékot. :)
Nem értem mi ez a nagy para a kgy-vel kapcsolatban... amikor bejelentették mindenki boldog volt, majd átfordult a hangulat negatívba... tudni lehet, hogy mi a kgy témái?
Zárás után elvileg.
25-én meg kgy, ahol meg elronthatják a megvilágosodást. Én április vége felé várom azt a 11-et, nem erre vagy a jövő hétre.
Volt már ebben limit, nem sci-fi kategória. :)
Leküldhetnék még ma 8.2-re kint, még nincs meg a kellő darabszámom. Tudom, ez nem az "Önök kérték" vagy a "kívánságkosár" :D, de azért remélem, hogy beöntik még ma egyszer vagy legalább valami stop vadászat félét csinálni fognak. :)
Meglepett a 2475-ös záró.
Innen egy limites napra van a célár környéke. Hmm... Izgi péntek elé nézünk.
Elvileg lehet venni megint 2400 alatt (holnap), ha így megy tovább és a forint is benéz 270 alá.
Update: Közben be is nézett.
Kint 8.77, HUF: 269,98
Szvsz a 20 napos környékére még visszanéz, de 8.5 alá én már nem nagyon várnám.
Kapd ki azt az 500db-ot oszt egyből 2500nál leszünk :)
Tegnap este kintre mínuszos tartományt vizionáltam, kíváncsian várom, hogy hol fog zárni...
Kinti könyv megszépült közben. Megjöttek a vételi oldalra a támasz pufik, míg az eladóin nincs 1000 vagy e feletti eladó tétel egyben. :) Vevő csalogató megint az eladói, akárcsak tegnap. :)
Nem baj. :)
Most mi jelezzük előre a jövőt, nem a franciák. :)
Cseheknél még egy kötés sem volt.