Re: nincs cím 2011. március 23. 9:24 zeeh_ Előzmény: #363767 Zárás után elvileg. 25-én meg kgy, ahol meg elronthatják a megvilágosodást. Én április vége felé várom azt a 11-et, nem erre vagy a jövő hétre.