Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #363767

Zárás után elvileg.

25-én meg kgy, ahol meg elronthatják a megvilágosodást. Én április vége felé várom azt a 11-et, nem erre vagy a jövő hétre.