Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #363679

Volt már ebben limit, nem sci-fi kategória. :)

Leküldhetnék még ma 8.2-re kint, még nincs meg a kellő darabszámom. Tudom, ez nem az "Önök kérték" vagy a "kívánságkosár" :D, de azért remélem, hogy beöntik még ma egyszer vagy legalább valami stop vadászat félét csinálni fognak. :)