Re: nincs cím 2011. március 22. 9:25 Koffein Előzmény: #363339 megint kezdünk előre szaladni :) szerk: odaát a könyv kezd kiürülni, 9k áll 4k-al szembe... kíváncsi vagyok mi lesz du.-ig, állóháború, vagy adnak egymás pofájának :)))