Re: nincs cím
Koffein Előzmény: #363781Szvsz a legrosszabb az lehet, ha nem szavazzák meg a tőkeemelést... ha megszavazzák, akkor arra emelkedés lesz a válasz, ha meg nem, akkor tötymörgés lesz... azt meg nem hiszem, hogy valami óriási negatív vetülete lenne a dolognak, mert ha az elmúlt időben az igazgatóság vásárolt jó pár ezer db-ot, akkor az bizalomra adhat okot... habár az is lehet, hogy elterelő hadművelet volt, hogy jól bepalizzák a kis halakat... :)