Re: nincs cím 2011. március 23. 11:01 zeeh_ Előzmény: #363813 Nem akarsz egy kicsit bedobni? Elég lesz 1k, nem kell több. :D Ha még legalább lenne tétel az eladóin, de csak 2500-on kínál robot cimbi értelmes mennyiséget. Az most drága.