Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #363804

Valaki öntsön már be legalább 1k-t! :)

Kint 8.73 (2350 Ft vidéke) is volt, mi meg meg sem mozdultunk. :-/

Bezzeg, amikor rally van, akkor nem ilyen kemény legény. Amióta kiderült, hogy BUX tag lesz, szemmel láthatóan minden egyes nap feljebb vagyunk legalább 50-60 Ft-tal, de lassan még többel.