Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#363821 hAliG Előzmény: #363818

Majd 3300-on bedobok többet is :D

Hát nem nagyon van eladó tétel a könyvben olyan áron, amit a kinti indokolna..

Re: nincs cím

#363818 zeeh_ Előzmény: #363813

Nem akarsz egy kicsit bedobni? Elég lesz 1k, nem kell több. :D

Ha még legalább lenne tétel az eladóin, de csak 2500-on kínál robot cimbi értelmes mennyiséget. Az most drága.

Re: nincs cím

#363807 zeeh_ Előzmény: #363804

Valaki öntsön már be legalább 1k-t! :)

Kint 8.73 (2350 Ft vidéke) is volt, mi meg meg sem mozdultunk. :-/

Bezzeg, amikor rally van, akkor nem ilyen kemény legény. Amióta kiderült, hogy BUX tag lesz, szemmel láthatóan minden egyes nap feljebb vagyunk legalább 50-60 Ft-tal, de lassan még többel.

Re: nincs cím

#363804 Koffein Előzmény: #363781

Szvsz a legrosszabb az lehet, ha nem szavazzák meg a tőkeemelést... ha megszavazzák, akkor arra emelkedés lesz a válasz, ha meg nem, akkor tötymörgés lesz... azt meg nem hiszem, hogy valami óriási negatív vetülete lenne a dolognak, mert ha az elmúlt időben az igazgatóság vásárolt jó pár ezer db-ot, akkor az bizalomra adhat okot... habár az is lehet, hogy elterelő hadművelet volt, hogy jól bepalizzák a kis halakat... :)

Re: nincs cím

#363781 zeeh_ Előzmény: #363776

Tőkeemelésről fognak elvileg beszélgetni, de olyan közleményt hoztak ki, hogy azt fehér ember nem értette meg. :)

Mondjuk gratisként visszahozhatnák az osztalékot. :)

Re: nincs cím

#363776 Koffein Előzmény: #363769

Nem értem mi ez a nagy para a kgy-vel kapcsolatban... amikor bejelentették mindenki boldog volt, majd átfordult a hangulat negatívba... tudni lehet, hogy mi a kgy témái?

Re: nincs cím

#363769 zeeh_ Előzmény: #363767

Zárás után elvileg.

25-én meg kgy, ahol meg elronthatják a megvilágosodást. Én április vége felé várom azt a 11-et, nem erre vagy a jövő hétre.

Re: nincs cím

#363764 zeeh_ Előzmény: #363679

Volt már ebben limit, nem sci-fi kategória. :)

Leküldhetnék még ma 8.2-re kint, még nincs meg a kellő darabszámom. Tudom, ez nem az "Önök kérték" vagy a "kívánságkosár" :D, de azért remélem, hogy beöntik még ma egyszer vagy legalább valami stop vadászat félét csinálni fognak. :)

Re: nincs cím

#363642 zeeh_ Előzmény: #363571

Meglepett a 2475-ös záró.

Innen egy limites napra van a célár környéke. Hmm... Izgi péntek elé nézünk.

Re: nincs cím

#363571 zeeh_ Előzmény: #363446

Elvileg lehet venni megint 2400 alatt (holnap), ha így megy tovább és a forint is benéz 270 alá.

Update: Közben be is nézett.

Kint 8.77, HUF: 269,98

Re: nincs cím

#363446 zeeh_ Előzmény: #363422

Szvsz a 20 napos környékére még visszanéz, de 8.5 alá én már nem nagyon várnám.

Re: nincs cím

#363422 Koffein Előzmény: #363402

Kapd ki azt az 500db-ot oszt egyből 2500nál leszünk :)

Tegnap este kintre mínuszos tartományt vizionáltam, kíváncsian várom, hogy hol fog zárni...

Re: nincs cím

#363380 zeeh_ Előzmény: #363371

Kinti könyv megszépült közben. Megjöttek a vételi oldalra a támasz pufik, míg az eladóin nincs 1000 vagy e feletti eladó tétel egyben. :) Vevő csalogató megint az eladói, akárcsak tegnap. :)

Re: nincs cím

#363371 zeeh_ Előzmény: #363368

Nem baj. :)

Most mi jelezzük előre a jövőt, nem a franciák. :)

Cseheknél még egy kötés sem volt.

Re: nincs cím

#363368 Koffein Előzmény: #363339

megint kezdünk előre szaladni :)

szerk: odaát a könyv kezd kiürülni, 9k áll 4k-al szembe... kíváncsi vagyok mi lesz du.-ig, állóháború, vagy adnak egymás pofájának :)))