Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #363446

Elvileg lehet venni megint 2400 alatt (holnap), ha így megy tovább és a forint is benéz 270 alá.

Update: Közben be is nézett.

Kint 8.77, HUF: 269,98