Re: nincs cím 2011. március 22. 16:06 zeeh_ Előzmény: #363446 Elvileg lehet venni megint 2400 alatt (holnap), ha így megy tovább és a forint is benéz 270 alá. Update: Közben be is nézett. Kint 8.77, HUF: 269,98