Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #363769

Nem értem mi ez a nagy para a kgy-vel kapcsolatban... amikor bejelentették mindenki boldog volt, majd átfordult a hangulat negatívba... tudni lehet, hogy mi a kgy témái?