Re: nincs cím 2011. március 22. 11:16 Koffein Előzmény: #363402 Kapd ki azt az 500db-ot oszt egyből 2500nál leszünk :) Tegnap este kintre mínuszos tartományt vizionáltam, kíváncsian várom, hogy hol fog zárni...