Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #363199Jó ötlet volt belevenni tegnap 2390-en. :) Kár, hogy nem többet vettem.
Szép a könyv itthon is és kint is. Ebből gyj előtti rally lesz. :)
Kint 9.33-ig 3200 db, itthon az első 100 db vagy feletti tétel 2475-ön. :)