Re: nincs cím 2011. március 23. 9:36 zeeh_ Előzmény: #363776 Tőkeemelésről fognak elvileg beszélgetni, de olyan közleményt hoztak ki, hogy azt fehér ember nem értette meg. :) Mondjuk gratisként visszahozhatnák az osztalékot. :)