Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #363776

Tőkeemelésről fognak elvileg beszélgetni, de olyan közleményt hoztak ki, hogy azt fehér ember nem értette meg. :)

Mondjuk gratisként visszahozhatnák az osztalékot. :)