Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#587842 Trisz Előzmény: #587657

Örömmel üdvözöllek.

Én csak annyit jegyeztem meg, hogy elindult. (Ez is kiverte a biztosítékot. :) )

Mindenesetre fenntartom.

Re: nincs cím

#587831 Sly-- Előzmény: #587821

Nincs még törve az 5 éves eső trend. Látom, mire gondolsz, ahhoz kellene egy megerősítés is a jövő héten minimum.

Nagyon képlékeny ez még. Határidőket kötögetnek csak. Ha abbahagyják, megint csak kivárás lesz mozgás nélkül---csorgás.

Re: nincs cím

#587821 Dmode Előzmény: #587807

én is így gondolom a szinteket.de figyelem kicsit várok még vele.tegnap a synergont eladtam,szerintem az akvirált cégek szálltak ki.a kapott papirjaikat adták oda a népnek.phyl nél.5 éves esö trend megtörve,kiváncsi vagyok meg tudja e tartani,vagy fals lesz.

Re: nincs cím

#587807 Sly-- Előzmény: #587803

Volt benne 2011 júliusában egy 22-33-as hetes gyertya és tavaly márciusban is egy 29-36 hetes gyertya.

Sajna egyik után sem volt semmi más, csak újabb majdnem 1 év tökölés.

36 fölött lehetne bízni valamiben (40-ig) :-)

De igazából csak 40 fölött lehetne komolyabb emelkedés.

Re: nincs cím

#587803 Dmode Előzmény: #587667

ha a mai nap is emelkedne,akár egy ft is.lenne benne egy hetes gyertgya.idejét nem tudom mikor volt utoljára itt ilyen.na onnantól érdekes lenne a jövő.

Re: nincs cím

#587742 Zotya32 Előzmény: #587737

Hah. Az elmúlt 5 év alatt 5 milliót buktam a tetüpéter miatt a phylen. Azt hiszem nem engem fenyeget az akasztás. Tudnék pár embert javasolni erre.

Re: nincs cím

#587737 Keg Jenő Előzmény: #587667

aki egy nap alatt akar meggazdagodni, azt egy éven belül felakasztják... Leonardo da Vinci.

Re: nincs cím

#587667 Zotya32 Előzmény: #587657

Emelkedés majd 100 felett. Addig még csak enyhe korrekció lenne...

más papír meg tudja csinálni, ennek is illene egyszer egy giga rallyt bemutatni.

Re: 200

Re: nincs cím

#587657 Inflexio Előzmény: #586752

Nekem csak most szóltak, hogy emelkedik a Phylaxia. :-) Szerintem még előttünk van az emelkedés nagyja. Csak az a kérdés, hogy mennyivel. :-)

Re: nincs cím

#587491 macika Előzmény: #587484

hát ahogy elnézem, néha az meglehet....

de azért még több a dundi aranyos szőke menyecske ))

Re: nincs cím

#587466 macika Előzmény: #587463

jenőbá nálunk a nyóckerben egyforma az emberek színe , szép csokis, )

.

off topikra

ez a brazil dózsacsoda eljöhetne majd nyáron a vecsés sc meccsre (kikapni), káposztás lángos és rétes várja majd a))

.

.

hajrá fradi!

Re: nincs cím

#587253 macika Előzmény: #587249

balos céget ne vegyen jenőbá

azt ráér majd 2008-ban addig talán lesz egy valamirevaló balos kormány

Re: nincs cím

#587247 Trisz Előzmény: #586901

Tehát csak igét hirdetsz.

Igazán sportszerű a viselkedésed. Mint mindig. :)

Azért majd jelezd, ha már úgy látod, hogy elindult. :)

Re: nincs cím

#587240 Zotya32 Előzmény: #587189

egy forintozó megszívta... azt hitte 34-ért elmegy a 3k, beállt 33-ra aztán az utsó pillanatban a vevő meg kisebb mennyiségre váltott... re: nyitó 33 ft

ahelyett hogy várt volna 3 percet... re: vevő 8k 34 ft-on

Re: nincs cím

#587189 Zotya32 Előzmény: #587122

http://www.szekesfehervar.hu/index.php?pg=news_104955

"A cég vezetője azt vallja: inkább valamivel kevesebb támogatást, de minél több helyre szeretnének adni. Ebben az esztendőben mintegy 50 millió forintot költöttek közösségi célokra."

A phylaxia károsultjainak is adhatna... ha már olyan jutányos áron hozzájutott a családi ezüsthöz... re: tolvajbanda