Re: nincs cím
macika Előzmény: #587463jenőbá nálunk a nyóckerben egyforma az emberek színe , szép csokis, )
.
off topikra
ez a brazil dózsacsoda eljöhetne majd nyáron a vecsés sc meccsre (kikapni), káposztás lángos és rétes várja majd a))
.
.
hajrá fradi!