Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

macika Előzmény: #587463

jenőbá nálunk a nyóckerben egyforma az emberek színe , szép csokis, )

.

off topikra

ez a brazil dózsacsoda eljöhetne majd nyáron a vecsés sc meccsre (kikapni), káposztás lángos és rétes várja majd a))

.

.

hajrá fradi!