Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #587050amúgy ne aggódj Jenő bá, nálam a phyl örök darab lesz... 100 alatt nem adom el.
sőt 30 ft-nál még 100k-t vennék pár hét múlva... ez már elég ok az emelkedésre... pár hét és 50 ft környékén leszünk, újabb pár évre befagy az árfolyam... én ráérek, de tudom, hogy előbb-utóbb névérték-trükkök nélkül is 100 felett leszünk, kivárom, azért is.