Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #586898

:-)))

Köszi.

A tegnap belevett spekák egyelőre bírják. Bár már tornyosulnak.

Trisz: még csak véletlen sem szeretnék Veled vitatkozni a semmin.