Re: nincs cím 2013. január 9. 9:46 Sly-- Előzmény: #586898 :-))) Köszi. A tegnap belevett spekák egyelőre bírják. Bár már tornyosulnak. Trisz: még csak véletlen sem szeretnék Veled vitatkozni a semmin.