Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

macika Előzmény: #587249

balos céget ne vegyen jenőbá

azt ráér majd 2008-ban addig talán lesz egy valamirevaló balos kormány