Re: nincs cím 2013. január 8. 13:57 Trisz Előzmény: #586718 Na én is nagy tőzsdés vagyok. Olvasgattam a fórumot és ott vettem észre a Ph elindulását. Még jó, hogy a fórumra ránézek. :)