Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Trisz Előzmény: #586718

Na én is nagy tőzsdés vagyok. Olvasgattam a fórumot és ott vettem észre a Ph elindulását. Még jó, hogy a fórumra ránézek. :)