Re: nincs cím 2013. január 10. 20:20 Zotya32 Előzmény: #587657 Emelkedés majd 100 felett. Addig még csak enyhe korrekció lenne... más papír meg tudja csinálni, ennek is illene egyszer egy giga rallyt bemutatni. Re: 200