Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #587122http://www.szekesfehervar.hu/index.php?pg=news_104955
"A cég vezetője azt vallja: inkább valamivel kevesebb támogatást, de minél több helyre szeretnének adni. Ebben az esztendőben mintegy 50 millió forintot költöttek közösségi célokra."
A phylaxia károsultjainak is adhatna... ha már olyan jutányos áron hozzájutott a családi ezüsthöz... re: tolvajbanda