Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dmode Előzmény: #587807

én is így gondolom a szinteket.de figyelem kicsit várok még vele.tegnap a synergont eladtam,szerintem az akvirált cégek szálltak ki.a kapott papirjaikat adták oda a népnek.phyl nél.5 éves esö trend megtörve,kiváncsi vagyok meg tudja e tartani,vagy fals lesz.