Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dmode Előzmény: #587667

ha a mai nap is emelkedne,akár egy ft is.lenne benne egy hetes gyertgya.idejét nem tudom mikor volt utoljára itt ilyen.na onnantól érdekes lenne a jövő.