Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Inflexio Előzmény: #586752

Nekem csak most szóltak, hogy emelkedik a Phylaxia. :-) Szerintem még előttünk van az emelkedés nagyja. Csak az a kérdés, hogy mennyivel. :-)