Re: nincs cím 2013. január 10. 20:00 Inflexio Előzmény: #586752 Nekem csak most szóltak, hogy emelkedik a Phylaxia. :-) Szerintem még előttünk van az emelkedés nagyja. Csak az a kérdés, hogy mennyivel. :-)